Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkemiz
remaxafis.com kullanıcı bilgilerinin güvenliğine yüksek hassasiyet gösterir.
En güvenilir ve en rahat ortamda alışveriş için remaxafis.com  üzerinden sipariş edeceğiniz ürünlerin faturasında “Reklam ve Reklam İletişim Ürünleri”, kredi kartı ekstrenizde ise ” YÜCE REKLAM MATBAA LTD. ŞTİ ” ibaresi görünür.

remaxafis.com ile paylaşılan üyelik, her türlü bilgi paylaşımı ve bilgi güncelleme amaçlı girilen tüm veriler gizlilik prensipleri altında korunur.
Paylaşılan bilgilerin güvenliği için, sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınır.
Satın alınan ürünler ile ilgili yapılan tüm işlemler bir başka internet kullanıcıları ya da üçüncü partiler tarafından görüntülenemez. Paylaşılan veri ve bilgilere izinsiz ulaşım, YÜCE REKLAM MATBAA LTD. ŞTİ. çalışanları dahil olmak üzere yasaktır.

remaxafis.com  sözkonusu bilgileri yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmaz. Sadece tabi olunan düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri ilgili bilgilerin açıklanmasını istediğinde, yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklar.

YÜCE REKLAM MATBAA LTD. ŞTİ. destek hizmet almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışması durumunda, bu firmaların da şirket gizlilik prensiplerine uymaları sağlanır.

Güvenlik
Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz, sistem ve internet altyapısını en güvenilir seviyede tutarak gerekli önlemleri almıştır.

Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.

Web sitemiz, diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir.

Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan YÜCE REKLAM MATBAA LTD. ŞTİ. sorumlu değildir.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, YÜCE REKLAM MATBAA LTD. ŞTİ’ ye aittir.

Web sitemizin içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır.

3D Secure

3D Secure Nedir ?
İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği bu “güvenli sanal alışveriş” çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure Neden Güvenlidir ?
3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure Nasıl İşler ?
Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru – cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır. Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

3D Secure Şifre Belirleme ve Kullanım
Eğer 3D Secure şifreniz yoksa lütfen bankanıza başvurunuz. Siparişinizi oluşturmaya başlayıp ödeme ekranına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra Ödeme Yap düğmesine bastığınızda ekranda, aşağıdaki ekranlara benzer olarak bankanıza özel 3D Secure şifre penceresi açılmaktadır. Şifrenizi ilgili bölüme girerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

3D Secure hakkında ayrıntılı bilgi için: Bankalararası Kart Merkezi sayfasını sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cart